Про компанію

ФРІНЕТ — один з найбільших провайдерів широкосмугового доступу в Україні, представлений в десятках міст України та нараховує понад 147 тис. абонентів. Компанія, що працює під торговою маркою О3, розвиває одночасно напрямки  домашнього інтернету і телекомунікаційних послуг для бізнес-користувачів.

Підключення до ФРІНЕТ в Кривому Розі

Кривий Ріг — одне з найбільших промислових міст України, для якого добре розвинена телекомунікаційна інфраструктура являється однією з ключових задач. Над її рішенням вже не перший рік працює ФРІНЕТ: прокладені нові оптоволоконні магістралі з пропускною можливістю до 40 Гбіт/с, завдяки чому доступ до мережі отримали сотні нових будинків.

Щоб дізнатися, чи підключений будинок до інтернету  О3, достатньо зателефонувати в Call-центр компанії або подивитися цю інформацію на сайті.

Якщо у вашому будинку надаються послуги ФРІНЕТ, то Ви можете підключитися до мережі в найкоротші терміни: після отримання заявки з вами зв'яжуться співробітники компанії і призначать  час, для того щоб встановити інтернет.

Інтернет від О3: переваги

У Кривому Розі, як і у всіх великих містах країни, працюють десятки провайдерів. Але лише одиниці, до яких відноситься і ФРІНЕТ, користуються попитом у населення. Попит на послуги О3 зумовлений низкою переваг провайдера:

- якісна мережа. ФРІНЕТ працює тільки з перевіреними постачальниками мережевого обладнання (ZTE, Cisco та ін.), що забезпечує стабільну і швидку роботу мережі компанії;

- гнучка тарифна політика. У Кривому Розі доступні шість пакетів  О3: три для мешканців квартир (до 100 Мбіт/с) і три для приватного сектору (до 100 Мбіт/с). Це дозволяє кожному абоненту визначити оптимальний для себе пакет послуг;

- Сервіс. Якість сервісу є однією з основ роботи ФРІНЕТ. Провайдер постійно покращує сайт і допрацьовує особистий кабінет користувача. Для вирішення проблем абонентів працюють декілька типів підтримки: загальний Call-центрі спеціальний відділ техпідтримки.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко зорієнтуватись в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Нове відео

Нове відео

Будь мобільним разом з ФРІНЕТ!

Нове відео від компанії ФРІНЕТ вже на каналі YouTube

Нове відео від компанії ФРІНЕТ...

Бажаєте замовити Інтернет в офіс?

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...