Про компанію

ФРІНЕТ — один з найбільших провайдерів широкосмугового доступу в Україні, представлений в десятках міст України та нараховує понад 143 тис. абонентів. Компанія, що працює під торговою маркою О3, розвиває одночасно напрямки  домашнього інтернету і телекомунікаційних послуг для бізнес-користувачів.

Підключення до ФРІНЕТ в Кривому Розі

Кривий Ріг — одне з найбільших промислових міст України, для якого добре розвинена телекомунікаційна інфраструктура являється однією з ключових задач. Над її рішенням вже не перший рік працює ФРІНЕТ: прокладені нові оптоволоконні магістралі з пропускною можливістю до 40 Гбіт/с, завдяки чому доступ до мережі отримали сотні нових будинків.

Щоб дізнатися, чи підключений будинок до інтернету  О3, достатньо зателефонувати в Call-центр компанії або подивитися цю інформацію на сайті.

Якщо у вашому будинку надаються послуги ФРІНЕТ, то Ви можете підключитися до мережі в найкоротші терміни: після отримання заявки з вами зв'яжуться співробітники компанії і призначать  час, для того щоб встановити інтернет.

Інтернет від О3: переваги

У Кривому Розі, як і у всіх великих містах країни, працюють десятки провайдерів. Але лише одиниці, до яких відноситься і ФРІНЕТ, користуються попитом у населення. Попит на послуги О3 зумовлений низкою переваг провайдера:

- якісна мережа. ФРІНЕТ працює тільки з перевіреними постачальниками мережевого обладнання (ZTE, Cisco та ін.), що забезпечує стабільну і швидку роботу мережі компанії;

- гнучка тарифна політика. У Кривому Розі доступні шість пакетів  О3: три для мешканців квартир (зі швидкістю від 10 до 100 Мбіт/с) і три для приватного сектору (зі швидкістю від 10 до 100 Мбіт/с). Це дозволяє кожному абоненту визначити оптимальний для себе пакет послуг;

- Сервіс. Якість сервісу є однією з основ роботи ФРІНЕТ. Провайдер постійно покращує сайт і допрацьовує особистий кабінет користувача. Для вирішення проблем абонентів працюють декілька типів підтримки: загальний Call-центрі спеціальний відділ техпідтримки.

Огляд сайту компанії FREENET

Компанія ФРІНЕТ піклується про своїх абонентів і робить все можливе для підвищення зручності користування не тільки послугами але і сайтом. Саме для цього створено відео яке допоможе швидко соріентіоваться в навігації по сайту. 

Ключові переваги мережі "О3"

  • використання технологій FTTx і Ethernet, надання доступу до сегменту Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с;
  • організація симетричного каналу (однаково висока швидкість прийому і передачі даних);
  • немає необхідності придбання додаткового обладнання (для підключення досить мережевої карти);
  • висока надійність мережі та якість надання послуг;
  • гнучка тарифна політика;
  • низька вартість підключення послуги;
  • вигідні акційні пропозиції, програма лояльності;
  • додаткові сервісні послуги;
  • надання антивірусного захисту за доступною ціною;
  • цілодобова технічна підтримка сучасними каналами комунікації.

Свіжі новини

Послуга побудови корпоративних мереж

Послуга побудови корпоративних...

Інтернет-оператор «ФРІНЕТ»...

Шановні абоненти!

Шановні абоненти!

З 01 жовтня 2019 року змінюється...

Поточні акції

Акція

Акція "Приведи друга!"

Компанія «ФРІНЕТ» пропонує Вам скористатися новими умовами акції «Приведи друга».

Програма лояльності

Програма лояльності

Нові умови «Програми лояльності» дозволяють отримати додаткові вигоди абонентам,...